Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co je to emo??

Emocionální punk rock. Emo je široký pojem, který se vztahuje na mnoho odlišných druhů hudby. Punk ovlivněný emem není často nic jiného, než melodický, upřímný, emocionální punkrock. Ten často nemá žádné spojení s původním emem, který je charakterizován dlouhými táhlými songy s vokálním kontrastem mezi konvenčním zpěvem, lehkým šeptem, štěkavým řevem a pláčem nebo vzlykáním. Očistné osvobození emocí, které je extrémně mocné a dráždivé.

Emo Boys

Emo Boys jsou kluci, kteří nechtějí následovat myšlenky středního proudu naší společnosti.

Emo Boys se oblíkaj do těsných kalhot a triček. Malujou si černý linky a mají hustý vlasy, které jim visí do obličeje.

Ačkoliv hodně lidí si myslí že EMO Boys jsou slaboši co jenom brečí a pořezávaj si zápěstí, se velmi MÝLÍ!!! EMO Boys jsou kluci kteří se nestydí za svoje emoce protože společnost si myslí, že kluci nebrečí a vždy jsou silní. Proč se lidi vyhýbaj EMO stylu?

Emo Boys jsou velmi speciální a rozhodně ti nejsladší a nejkrásnější typy kluků který můžete potkat!!! Vyjadřují se skrz umění a hudbu a mluví velmi lyricky. EMO Boys poslouchaj například Silverstein, bright eyes, hellogoodbye, the used, My Chemical Romance, hawthorne neights, sugarcult...

Emo Girls

Emo Girl je dívka která se oblíká v EMO stylu, má EMO(cionální) osobnost a poslouchá EMO hudbu - stručně řečeno

Emo girls se vodí rády za ruce s ostatníma EMO girls a EMO boys, jsou většinu času smutný, nesmějou se moc často a jako EMO boys se vám nechtějí dívat do očí.

Emo Girl má velmi tmavé vlasy střižené buď někde kolem ramen nebo do klasického EMO sestřihu, který je krátký, vzadu špičatý s prudkou ofinou. Jejich vlasy sou velmi tmavě hnědé nebo černé, v hodně případech velmi světle blond - a zkrátka každá délka střihu je správná akorát musí být stále část obličeje zakrývána a to proto, že EMO girls mají sklon být plaché, záhadné a nechtějí tolik ukazovat obličej. Obvykle mají hodně tmavě namalované oči.

Hodně EMO Girls jsou vegetariánkami nebo vegankami. Ačkoliv se hodně z nich oblíká jen v EMO stylu, je hodně EMO Girls smutných, pláče, píšou básně a mají sklon si řezat zápěstí. Všechno tohle schovávají nošením řetězů a náramků veselých barev.

Emo oblečení

Emo oblečení spočívá v těsných džínách, obrácených a tmavě barevných tričkách někdy doplněný šálou. Obvykle mají pár piercingů a nosí hodně barevných doplňků. Některé dívky nosí hranaté brýle, jiné ne. Ale co EMO Girls skutečně nemají rády je když si je pletete s GOTH. EMO a GOTH jsou velmi rozdílné tak prosím nedělejte tuhle chybu!

Emo Kids

Emo Kids se dají identifikovat velmi lehce...všechny jsou smutné a cítí se jako by je celý svět nenáviděl. EMO Child má ale i sklon porozumět co se honí hlavou ostatním EMO kids...

Emo povídka..

Proč mi to udělal, říkala si. Proč?! Vždyť ona ho tak milovala. Pamatuje si to, jako by to bylo včera, když ho poprwé uviděla. Byl to kluk, kterého chtěla každá - vysoký, černovlasý, měl nádherné¨modré oči. Mohl mít kteroukoliw díwku, ale on si vybral ji. Ji! Ji, která byla často posměchem okolí, protože nosila černé wěci. "Táhni, Smrtko!" křičeli na ni a smáli se jí. Newěděli, že má doma peklo, otec pije a matka si wodí domů milence. A přesto ji odsoudili.

Proto ji tenkrát zarazilo, co slyšela. Zase na ni křičeli, že je blázen a ať táhne pryč, ale tentokrát se jí někdo zastal: "Tak už ji nechte! Co wám udělala?" řekl kdosi. Pak přišel až k ní: "Jsi w pohodě? Neudělali Ti nic?" - "Ne, jsem w pohodě," zašeptala a pohlédla mu do twáře. Newěřila swým očím - byl to Josh, nejpopulárnější kluk na škole, a zastal se jí! "Doufám, že tohle se už nebude opakowat. Takowá skwělá holka asi nezaslouží, abyste ji ponižowali." Nikdo nepromluwil. Pak se obrátil zpět na ni: "Kdybys cokoliw potřebowala, wíš, kde mě hledat. Měj se fajn," řekl a odešel.

Pak se její žiwot úplně změnil. Ostatní ji začali brát mezi sebe. Najednou měla spoustu přátel. Ale tohle nebylo to hlawní. Ona začala chodit s Joshem.

Občas se totiž spolu powídali na chodbě a jednou se jí zeptal, jestli by s ním nešla na chwíli na káwu. Šla a chwíle se protáhla na tři hodiny. Wůbec newnímala čas. Doprowodil ji domů, a když se pak před domem zastawili a koukali si přímo do očí, řekl jí: "Wíš, že jsi mě úplně okouzlila? Jak jsi to udělala, že Tě mám pořád w hlawě?" Nemohla tomu uwěřit. Ona ho okouzlila? Jeho, který může mít každou! Myslela si, že se jí to jen zdá, když widěla, jak se k ní naklání a zawírá oči. O pár wteřin později se její sen změnil we skutečnost. Políbili se. Tehdy začala jejich láska. Jenže láska plodí záwist…

Jakmile se po škole rozkřiklo, že spolu chodí, hodně holek ji začalo nesnášet. Bylo jí to jedno, měla Joshe a pár swých nejlepších přátel. To jí ke štěstí stačilo. Měla kamarádku, které we wšem wěřila. Ta za ní jednou přišla. "Wíš, já Ti nechi ubližowat, ale wadí mi, že to wšichni kolem wědí a Ty ne. Josh to s Tebou nemyslí dooprawdy. Jen se s klukama wsadil, že s Tebou začne chodit." - "Jak to myslíš? On mě přece miluje, wčera mi to řekl." - "No, jak myslíš, ale wzhledem k tomu, že klukům wčera říkal, že s Tebou nic není, dá Ti dneska kopačky." - "Ne, to není prawda. On mě miluje. Já to wím," zašeptala. - "Jak myslíš, já bych si tím ale moc jistá nebyla!" Nemohla uwěřit tomu, co slyší. Utekla pryč a cestou narazila na Joshe: "Kam běžíš, princezno? Po škole se s Tebou potřebuju sejít, musím Ti něco důležitýho říct." Newěděla ani, co mu odpowědděla. Utíkala pryč, w očích měl slzy a w hlawě jí znělo - chce se s tebou sejít proto, aby ti dal kopačky. Ani netušila, jak se dotala domů. Teď tu stála sama na střeše a w ruce sfárala kousek papíru. Stálo tam: "Milowala jsem Tě, ale Tys mě zradil. Tys byl to jediné, co mi dáwalo sílu žít. Ztratila jsem Tebe a teď ztrácím i swůj žiwot. Sbohem.

Newěděla, že si to její kamarádka wymyslela. Newěděla, že ona Joshe také milowala a záwiděla jim jejich lásku. Newěděla, že Josh sedí w kawárně a w ruce má stříbrné náušnice, které pro ni koupil k dnešním narozeninám. Newěděla, jak moc ji miluje. Ona jen stála na okraji střechy a díwala se dolů, na ten maličký swět. Stačí udělat jen jediný krok a skončí s tímhle žiwotem.

Slzy jí nezastawitelně tekly proudem dolů… Smáčely její černé Conwersky. Tekly přes růžowou krawatu. Zběžne si přehráwala wšechny chwíle jejího žiwota. Od toho prwního okamžiku, který si ze swého žiwota pamatowala. Seděla w bytě na židli a smála se. Pak to šlo přes prwní dny we školce, přes její celý pobyt we školce, škole, gymplu………… Pořád to samé. Od začátku jí každý ponižowal, urážel. Pak si wzpomněla, jak poprwé přišla na to, že její otec pije, matka si wodí milence domů. Pak už si jen wybawila její prwní den w černém. Od tebe doby se dny jen ztmawowaly a byly ponuřejší a ponuřejší. Teď tu stála s dopisem w ruce. Co wšechno by dala za to, aby nemusela tenhle dopis psát… Stačila jedna JEDINÁ chwíle. Nešlo to jinak. Stalo se - stalo.

Udělala ten krok.

Cítila, jak se její wáha přenáší na tu nohu, která wlála we wzduchu. Hlawa se nakláněla dopředu a tělo se zároweň odlehčowalo. Už stála jen na špičce a nebylo úniku. Konečně se uwolnila. Začala letět městem přímo k chodníku pod ní. Tuhle chwíli si předstawowala tolik let. Po tolik okamžiků chtěla tohle prožít. A teď to bylo tady. Wšechny ty wěci, které jí tenhle okamžik ewokowaly tady končily. Konečně. Ani newěděla, jestli to splnilo její očekáwání. Jenom si byla jistá, že chybu nedělá. Nemiluje jí. Nemiluje, nemiluje, NEMILUJE !!!!!!!!!!

Najednou si uwědomila, jak rychle se blíží…konec. Wšeho. K Zemi se blížila rychle. Přewratně rychle. Až moc rychle………………………BUM. Bylo to tady. Už nic newěděla.

Ležela uprostřed ulice w děšti. Stmíwalo se. Z úst jí tekl tenký proužek krwe. Z hlawy také. Z tolika míst. Wšechny starosti pomaloučku odtékaly. Byla tam opuštěná. Jako pořád.

Začali se k jejímu tělu scházet lidé. Wšichni se nad ní skláněly a nejistě si to prohlížely. Pak přiběhl chlapec. Černé wlasy, černí linky, černé oblečení, Conwerse, krawata. Její duše nad tím wším snášela we wzduchu jako prach. Ale ten by déšť spláchl. Duši ne.

Citelně zaznamenala přítomnost toho chlapce. Ten si jí zwláštně neprohlížela uwnitř se neodehráwal ten samý děj jako uwnitř těch ostatních. On začal brečet. Wytrhl se z hloučku těch lidí, přišel k ní blíž. Jeho slzy se mísily s wyteklou krwí. Wšiml si ležícího dopisu. Sedl si do té krwe k ní a četl. Ne nahlas. Pro sebe. Do srdce. "Milowala jsem Tě, ale Tys mě zradil. Tys byl to jediné, co mi dáwalo sílu žít. Ztratila jsem Tebe a teď ztrácím i swůj žiwot. Sbohem."

Zaslechl w dálce zwuk sirén. W hlawě se mu přehráwaly wšechny okamžiky, které si od swého narození pamatowal. Jak seděl doma na gauči a smál se s rodiči. Pak jeho prwní den we školce. Od tebe doby to šlo z kopce. Školka, škola, gympl. Wšude ho jenom urážely. Pak si wybawil, jako by to bylo dnes, jak zjistil, že táta má milenku. A pak jeho prwní den w černém. Potom bylo wšechno už jen tmawší a tmawší. A teď tu seděl s dopisem w ruce. Wedle mrtwé díwky, která ho psala.

Najednou o ní wěděl wšechno.

Někdo ho popadl za rameno. Wzpamatowal se a ohlédl se. Záchranář. "Musíš jít pryč." "Ta už je mrtwá." "To newíš." "Já jo." "Nekecej a uhni, třeba jí ještě zachráníme!" "Chci jet s ní." "Ne." "Jo." "Ne, nesmíš." "Ale ano, musím." Ticho. Pohledy. "Tak jo."

Seděl tam w rohu. Wedle jejího hrobu. Nepršelo, ale hrob by mokrý. Od jeho slz. Třímal kus papírku. Na něm wzkaz: "Milowala jsem Tě, ale Tys mě zradil. Tys byl to jediné, co mi dáwalo sílu žít. Ztratila jsem Tebe a teď ztrácím i swůj žiwot. Sbohem." Wzhlédl a widěl přicházet postawu. Dwě. Kluk. A holka. Došli sem. Bez přemýšlení podal wzkaz Joshowi. Ten četl. Oči se mu míhaly o krátkých řádcích. Najednou se strnule zastawily. Dočetl. Pohledem sjel z lístku na hrob, z hrobu na kluka w černém a pak na díwku wedle sebe. Byla to ta díwka, která to zemřelé holčině nalhala. Na uších se jí houpaly stříbrné náušnice… Začal si dáwat pomalu wěci dohromady.

Wybawil si, jak do něj jeho býwalá holka na chodbě strčila, když jí říkal, že se sejdou po škole. Pamatowal si, jak na ní nechápawě koukal a pak se otočil dopředu a tam stála… ONA. Která ho obelhala. W té chwíli na té chodbě by ho to ani nenapadlo, že důwod toho wšechno, co se dělo a co se odehrálo potom bylo kwůli té…kráwě. A pak mu došlo, co se dělo po tom, co se dozwěděl, že umřela. Sešel se s tou zrádnicí a oba se twářili, jak jsou smutní. Bohužel z její strany to nebylo oprawdowé. Potom se dali dohromady. Náušnice dostala ona. Několikrát se snažil přijít na to, proč jeho půwodní a nyní už i jediná láska skočila. Teď to držel w ruce.

Newěděl co má dělat. Zmateně a naštwaně koukal na tu podwodnici. Ta jen nenápadně pokukowala po wzkazu, který držel. Měla tak trochu tušení, co to je a co se děje. Snažila se to zastírat. Nešlo to. Oči jen potupeně sklopila.

Josh netušil, čím začít. Křičením na ni, nebo brečením na hrobem, nebo wyptáwáním se toho tajemného kluka, který tu seděl, jako kdyby to byl jeho domow.

Nakonec se otočil. Odešel. Rownou pryč. Daleko. Hodně daleko. Nikdo už ho nikdy newiděl. Newím, jestli se také někde zabil, nebo jestli se někde potají sám topí we smutku, nebo jestli si někde našel jiný, lepší a weselejší žiwot. Nikdo nic o něm už newí.

Ale jako wždycky na tomto swětě… To špatné zůstalo nepotrestáno.

Od tebe doby se toho moc nezměnilo. Každý den přicházel ten záhadný, chápající kluk k jejímu hrobu. Každý den tu byl s její duší. Každý den už byli jen spolu. A den ode dne si byli blíž a blíž. Snad se někdy setkají. Na wždy.

Emo básnička..

Nenávidím tě,

protože si mě změnil!

Nenávidím tě,

protože jsem ti dala kus sebe!

Nenávidím tě,

protože mi tě wšechno připomíná!

Nenávidím tě,

protože na tebe nedokážu zapomenout!

Nenáwidím tě,

protože miluji jen tebe!

A nenáwidím tě za to ještě wíc,

protože si to uwědomuji a nemůžu to změnit!

Nenáwidím tě, ale i miluji,

a to mě děsí....

Emo citáty...

Zeptala se láska přátelství. Co tu děláš, když jsem tu já? A přátelství jen tiše odpoví: Jsem tu abych utíralo slzy, které ty způsobíš."

Svět je smutnej.Člověk žije aby umřel a mezi tím se někdy cítí hůř než kdyby nežil.Cítí ze smrt je vysvobozením.Pro někoho ano pro jiného ale nikoliv.Každý má svůj svět, svůj život v kterém se cítí jako král nebo jako otrok, ale oba chtějí žít dál.Nechtějí do ničeho.Co když ale nemají lásku.Chtějí žít??

Děvče se zeptalo chlapce,jestli si mysli ze je pekna a on odpovedel ne...zeptala se ho jestli by s ni chtel byt navzdy a on odpovedel ne....potom se ho zeptala jestli by plakal kdyby odesla a on odpovedel ne....rekla dost,odesla pryc,slzy padaly dolu pojeji tvari a chlapec ji chytl za ruku a rika...nejsi pekna jsi nadherna,nechci byt s tebou na vzdy ja potrebuju byt s tebou navzdy a neplakal bych kdybys odesla ...zemrel bych.

Já nehněvám se na Tebe, že jsi mi srdce vzal, ale že jsi mě zradil a do očí mi lhal.

Ten kdo na lásku nezemřel, nemůže tvrdit, že ví, co je skutečně někoho milovat!

Největším a nejtěžším důkazem lásky je nechat toho druhého jít svou vlastní cestou...

Je těžké milovat někoho, kdo o tom nevi, těžší je však milovat toho,kdo o tom nechce vědět...

Nekráčej přede mnou, možná za tebou nepůjdu. Nekráčej za mnou, možná tě nedokážu vést. Kráčej vedle mě a buď můj přítel.

Milovat neznamená mít rád,milovat je věřit a pravdu znát,milovat je odpustit a znovu si podat ruce,milovat znamená rozdělit duši i srdce...

Urážky bolí jen tehdy,přicházejí-li od člověka,kterého milujeme..

smrt

1) Ať jí chceš sebevíc, ona přijde sama.

2) Smrt může být přítěží, smrt může být vysvobození. Neproklínej ji, smiř se s ní...

3) Nehledej smrt - ona si Tě najde sama a záleží jen na ní za jak dlouho!

4) Je mnoho míst kde můžete potkat spoustu lidí, ale pouze na jednom se jednou setkáme úplně všichni.

5) Nezapomínej, že smrt je pro někoho vysvobození a pro někoho to, čeho se bojí nejvíc.

6) UMŘE KAŽDEJ, TO JE DANÝ PŘEDEM.

Emo Abeceda

A is for Alone
Jako Osamělý................a vždy si stěžuješ, že to tak je

B is for Bracelets
Jako Náramky...........prostě nějaké ozdoby na zápěstí

C is for Crying
Jako Pláč

D is for Dyed Black Hair
Jako vlasy na černo

E is for Emotion
Jako Emoce.........a zveličování všeho co máš

F is for Floorpunch
Jako pád na dno

G is for Glasses
Jako brýle.........pokud možno s tlustými černými obroučky

H is for HeartBreak
Jako Zlomené Srdce

I is for the Intense Pain
Jako Intenzivní Bolest..............která pochází z neopětované lásky

J is for Jilted Lover
Jako Zhrzený Milovník

K is for Kissing
Jako Líbání..........a stěžuješ si, že se nemáš s kym líbat

L is for Labeling Yourself
Jako Sebehodnocení

M is for Mood Swings
Jako Houpající Se Nálada

N is for Never
Jako Nikdy................. nebudeš mít přátele, co se o tebe budou zajímat

O is for Old Man Pants
Jako Staré Pánské Trenýrky

P is for " Picked Last In Gym Class"
Jako "Poslední koho si ve třídě vyberou v tělocviku"

Q is for Questioning
Jako Výslech............... jestli máš vůbec nějakou cenu

R is for Remembering
Jako Pamatování Si................. času,kdy byly věci krásné a pak si stěžuješ jak tě tvuj život vyčerpává

S is for Sweaters
Jako Svetry

T is for Thrift Stores
Jako Levné Obchoďáky

U is for Underdeveloped Muscles
Jako Málo Vyvinuté Svaly.................. protože to je další cesta jak se stát EMO

V is for Veganism
Jako Veg*.........

W is for Whining
Jako Kňučení............. všechno je tak strašné a rodiče ti nemůžou koupit lásku kterou tak moc potřebuješ

X is for X-Girlfriends
Jako Bývalá..........a mluvíš o tom kolik bolesti ti přinesla

Y is for Your
Jako Tvoje............ ničemná existence

Z is for Zooming
Jako Zoom.......... ve tvém foťáku, protože jsi fotograf

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Blood inducement - If you be be sure more

(AabobapsLill, 12. 10. 2018 22:58)

Torsion bras de quelqu'un est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre moelle bat, il pompe le sang par vos arteres a la prendre facilement de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/prix-officiel-cialis-france/

Your Guide To Blood Pressure Numbers

(AVenincunc, 10. 7. 2018 14:27)

Compression est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque age votre coeur bat, il pompe le sang par vos arteres a la prendre facilement de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/achat-cialis-belgique-qualite/